Nasza Kadra

Nasi specjaliści

Nasz zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu uzależnień w wymiarze emocjonalnym, fizycznym i duchowym.

Zapewniamy pomoc ze strony psychoterapeutów, psychologa….

Anita Sosnowska

Socjoterapeuta/Pedagog
Specjalista Terapii Uzależnień

Jestem certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, socjoterapeutą i pedagogiem z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu o kierunku pedagogika (praca socjalne), studia podyplomowe „Socjoterapia i praca z grupą” na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem trenerem grupowym treningu zastępowania agresji („Amity” Warszawa), byłam też uczestniczką szeregu szkoleń min. „ Mediacje” (Gdańsk), „Trening komunikacji z własnym tu i teraz”, „Terapia uzależnień – jak przerwać niemożliwe (Łódź – Polski Instytut Ericksonowski), „Praca z ofiarami przemocy” (Warszawa), „Porozumienie bez przemocy” (Poznań), „Neurodydaktyka” (Gdańsk),                „ABC Analizy transakcyjnej” (Gdańsk)  i innych.

Pracowałam min. w Ośrodku Rehabilitacji MONAR w Wyszkowie, w Domu dla Osób Bezdomnych i Najuboższych MONAR – MARKOT w Toruniu, Ośrodku Leczenia Uzależnień „WANT” w Brodnicy Dolnej. Współpracowałam z MOPS w Tczewie przy projekcie „Akademia Aktywnych”, prowadząc warsztaty i terapie osób uzależnionych i zagrożonych uzależnieniem. Praca z ludźmi jest moją pasją.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch córek, uwielbiam podróże, teatr i książki.

Grzegorz Astranowicza

Specjalista Terapii Uzależnień

Jestem instruktorem terapii uzależnień. W 2008 roku ukończyłem Program Rozwoju Osobistego przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, który pomógł mi zrozumieć siebie. W tamtych latach działałem aktywnie w ruchu trzeźwościowym oraz profilaktyce uzależnień jako członek GKRPA oraz prezes klubu abstynenta. Postanowiłem również pomagać w sposób profesjonalny osobom uzależnionym. W roku 2016 ukończyłem Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Staż kliniczny oraz superwizję kliniczną zrobiłem w Działdowie pod kierunkiem superwizorki PARPA Doroty Reguły. W 2016 roku ukończyłem szkolenie i uzyskałem dyplom z terapii uzależnień behawioralnych. Od ponad 16-u lat w sposób konstruktywny radzę sobie ze swoim uzależnieniem i swoje doświadczenie staram się przekazać osobom potrzebującym pomocy na drodze do wyjścia z pułapki uzależnienia. Studiuję psychologię w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Gdańsku, moja specjalność to psychologia emocji. Jestem stypendystą Rektora za wyniki w nauce. W roku 2021 obroniłem swoją pracę dyplomową pt. ,, Uzależnienie od alkoholu jako choroba postępująca i śmiertelna.”

Każdą wolną chwilę poświęcam samorozwojowi oraz podwyższaniu swoich kwalifikacji zawodowych.

Stanisław Babiński

Specjalista Psychoterapii Uzależnień

Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień.

Posiadam wykształcenie magisterskie pedagogiczne. 

Od wielu lat pracuję z  osobami uzależnionymi od środków psychoaktywnych, oraz uzależnionymi behawioralnie. Jestem osobą zorganizowaną, odpowiedzialną i kreatywną. Moją pasją są „ludzie”. 

Wolny czas spędzam jeżdżąc rowerem,  wieczorami czytam książki i słucham dobrą muzykę

Natalia Pucz

Instruktor Psychoterapii Uzależnień

Jestem instruktorem terapii uzależnień w trakcie certyfikacji w Studium
Terapii Uzależnień Vis Salutis w Łodzi oraz absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, gdzie
studiowałam resocjalizację i pomoc społeczną.

Swoje doświadczenia w pracy z osobami uzależnionymi rozwijałam  podczas różnych wolontariatów w świetlicach dla trudnej młodzieży oraz podczas praktyk w więziennictwie w trakcie studiów.

Następnie pracowałam w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Rumii, gdzie w większości swojej pracy wspierałam rodziny z problemem alkoholowym.

Jestem osobą, która  podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, by jak

najlepiej pomóc mu zrozumieć chorobę jaką jest uzależnienie.

W życiu prywatnym stawiam na rozwój osobisty, uwielbiam czytać i podróżować.

Zamów niezobowiązującą rozmowę i rozpocznij leczenie!

Nie za miesiąc, nie jutro, zacznij już teraz zmieniać swoją przyszłość i dbaj o zdrowie!

Możliwość rozłożenia na raty!

Sprawdź możliwość rozłożenia leczenia na raty

MediRaty

Skontaktuj się z nami, służymy pomocą